​تبریک انصارالله یمن به ملت و دولت عراق به مناسبت آزادی موصل

[ad_1]

 

​تبریک انصارالله یمن به ملت و دولت عراق به مناسبت آزادی موصل

انصار الله یمن آزادی موصل را به دولت، مردم، ارتش و حشد شعبی عراق تبریک گفت و پیروزی عراقی‌ها بر داعش را پیروزی برای کل مردم یمن و آزادگان جهان دانست.

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۸

کد مطلب: 274935

 

​تبریک انصارالله یمن به ملت و دولت عراق به مناسبت آزادی موصل

به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، شورای سیاسی جنبش مردمی انصار الله یمن در بیانیه‌ای ضمن تبریک به دولت و مردم عراق به خاطر پیروزی بزرگ بر ابزارهای اطلاعات آمریکا که در گروه تروریستی داعش مجسم شده‌اند، شکست داعش در پایگاه اصلی‌اش در عراق را ضربه‌ای دردناک و نهایی بر پیکره طرح آمریکایی دانست که داعش تنها یکی از ابزارهای آن محسوب می‌شود.
 
این شورا در ادامه بیانیه خود همبستگی، پایداری و فداکاری‌های تمام گروهای مردمی، تشکل‌ها و هیات‌های رسمی و مردمی عراق را ستود و این پیروزی را نقطه تحول واقعی در روند عملیات ضد داعش دانست که باعث گیجی دشمنان و ناکام ماندن طرح‌هایشان شده است.
 
شورای سیاسی انصار الله تاکید کرد: پایداری مردم یمن و پیروزی‌های ارتش و کمیته‌های مردمی بر دشمن آمریکایی و سعودی به منزله پیروزی مستقیم و قطعی بر حامی اصلی داعش و دیگر گروه‌های تکفیری است.
 
این شورا در پایان از مردم کشورهای عربی و اسلامی خواست تا اقدامی جدی و آگاهانه برای مقابله با توطئه‌ها و طرح‌های آمریکا که در داعش و گروه‌های تروریستی مشابه مجسم شده، در پیش گیرند.

کلمات کليدی: انصار الله، تبریک، یمن، عراق، داعش، موصل

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *