جشنواره کارآفرینی سوغات سلامت معنوی در مشهد برگزار می‌شود

[ad_1]

شماره خبر : 25245

مدیر مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد:
جشنواره کارآفرینی سوغات سلامت معنوی در مشهد برگزار می‌شودمدیر مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد از برگزاری جشنواره کارآفرینی سوغات سلامت معنوی از سوم تا ششم مرداد ماه ۹۶ در مشهد خبر داد.


جشنواره کارآفرینی سوغات سلامت معنوی در مشهد برگزار می‌شود


به گزارش نخست نیوز : سیدمحمد امام‌پور:مجید ممیزان در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن اداری شورای سیاسی پژوهشکده بوعلی برگزار شد، اظهار داشت: جشنواره کارآفرینی سوغات سلامت معنوی از سوم تا ششم مرداد ماه ۹۶ در مشهد برگزار می‌شود.

وی افزود: این رویداد با هدف کسب و کار تازه با استفاده از ایده‌های نو و ابداعی شرکت‌کنندگان راه‌اندازی شده است.

مدیر مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به رویکرد معرفی محصولات اثرگذار در حوزه سلامت، خاطرنشان کرد: موادغذایی سالم و خوراکی‌های متبرک، محصولات مذهبی قرآنی و فرهنگی، زیور آلات و سنگ‌های تزیینی و درمانی از محورهای جشنواره است.

ممیزان گفت: محصولات تزئینی، هنری و صنایع دستی، محصولات پوشام، بسته‌بندی و تبلیغات و داروهای سنتی از دیگر محورهای جشنواره هستند.

دبیر اجرایی جشنواره کارآفرینی سوغات سلامت معنوی با اشاره به ارائه پرسش‌نامه با عنوان بوم کسب و کار به شرکت‌کنندگان، بیان کرد: شرکت‌کنندگان به صورت گروهی مراحل توسعه و تجاری‌سازی ایده خود را در این پرشنامه بیان می‌کنند.

در این نشست هادی منوری دبیر علمی جشنواره کارآفرینی سوغات سلامت معنوی با اشاره به ایجاد کسب و کار در حوزه سلامت معنوی با برپایی این جشنواره، اظهار داشت: فرهنگ‌سازی عمومی جهت برگزاری مسابقات ایده‌پردازی، احیای مجدد نمادهای قدسی و معنوی خاص مشهد، هدایت ایده‌ها و محصولات سوغاتی جدید به سمت سلامت محور است.

وی افزود: مهلت ارسال مقالات از تاریخ ۲۵ خرداد ماه تا ۲۵ مرداد ماه و به مدت دو ماه خواهد بود و این زمان تمدید نخواهد شد.

دبیر علمی جشنواره کارآفرینی سوغات سلامت معنوی در مورد سایت ارسال مقالات افزود: علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت: www.iranbonyan.com ثبت‌نام و مقالات خود را ارسال کنند.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *